Zebrania i konsultacje
ZEBRANIA I KONSULTACJE Z RODZICAMI
12 września 2023r.
Zebrania z rodzicami
14 listopada 2023r.
Konsultacje z rodzicami
19 grudnia 2023 r.
Zebrania z rodzicami, konsultacje indywidualne, przekazanie informacji o zagrażających ocenach niedostatecznych na koniec I śródrocza
12 stycznia 2024 r.
Zapoznanie uczniów i rodziców z ocenami przewidywanymi na koniec I śródrocza i ocenami zachowania
23 stycznia 2024 r.
Zebrania z rodzicami, przekazanie informacji o wynikach klasyfikacji śródrocznej (wystawienie ocen do 19 stycznia).
19 marca 2024 r.
Zebrania z rodzicami, konsultacje z rodzicami
16 kwietnia 2024 r.
Konsultacje z rodzicami
10 maja 2024 r.
Zebrania z rodzicami, konsultacje indywidualne, przekazanie informacji o zagrażających ocenach niedostatecznych na koniec roku
5 czerwca 2024 r.
Zapoznanie uczniów i rodziców z ocenami przewidywanymi na koniec roku i ocenami zachowania (wystawienie ocen do 12 czerwca)
TERMINY KONSULTACJI NAUCZYCIELI Z UCZNIAMI I RODZICAMI
Lp.
Nazwisko i imię
Konsultacje dla uczniów
Konsultacje dla rodziców
1
Błaszczak Żaneta
środa 14:25
21.02, 28.02, 6.03, 13.03, 27.03, 3.04, 10.04, 24.04, 15.05, 22.05, 29.05, 5.06, 12.06
zebrania i konsultacje + 19.06 2
Chodakowska Olga
poniedziałek 14:30 - 15:30
poniedziałek 14:30 - 15:30
3
Duda Paweł
piątek 14:30-15:30:
8.09, 15.09, 29.09, 6.10, 13.10, 3.11, 10.11, 17.11, 1.12, 8.12, 5.01, 12.01, 19.01, 16.02, 23.02, 1.03, 8.03, 15.03, 5.04, 12.04, 19.04, 10.05, 17.05, 24.05, 7.06
Piątek 14:30-15:30
22.09, 27.10, 24.11, 15.12, 26.01, 22.03, 26.04, 31.05, 14.064
Głowacz Anna
czwartek 14.25 - 15.25
21.09, 28.09
12.10, 19.10, 26.10
09.11, 16.11, 23.11
07.12, 14.12, 21.12
11.01, 18.01, 25.01
22.02, 29.02
07.03, 14.03, 21.03
04.04, 11.04, 18.04
09.05, 16.05, 23.05
13.06, 20.06
czwartek 14.25 - 15.25
14.09, 05.10, 04.01, 15.02, 06.06
5
Hassa Aleksandra
Poniedziałek
od 7.30 do 8.30
11.09, 25.09, 09.10, 23.10, 06.11, 20.11, 04.12, 18.12, 08.01, 22.01, 19.02, 04.03, 18.03, 08.04, 22.04, 6.05, 20.05, 03.06, 17.06.
Poniedziałek
od 7.30 do 8.30
11.09, 25.09, 09.10, 23.10, 06.11, 20.11, 04.12, 18.12, 08.01, 22.01, 19.02, 04.03, 18.03, 08.04, 22.04, 6.05, 20.05, 03.06, 17.06.
6
Jarzynka Lucyna
Poniedziałek od 12.40 -13.40
18.09, 25.09,
09.10,16.10, 23.10,
06.11,13.11 ,20.11,
04.12,11.12, 18.12,
08.01, 15.01, 22.01,
19.02, 26.02,
11.03, 18.03, 25.03,
08.04, 15.04, 22.04,
13.05, 20.05, 27.05,
03.06,10.06Poniedziałek
07.45-08.45
09.10,19.02,
03.06
7
Kamińska Agata
Godz.16:00-17:00
22.09., 29.09., 13.10., 20.10., 27.10., 10.11., 17.11., 24.11., 8.12., 15.12., 22.12., 5.01., 12.01.,19.01.,9.02., 20.02., 7.03., 12.03., 26.03., 2.04., 9.04., 23.04.,7.05., 14.05., 21.05., 4.06., 11.06.,
godz.09:40-10:40
6.10., 16.02., 07.06
8
Korolow Danuta
indywidualne uzgodnienia z uczniem
wtorek 15.00- 16.00
19.09, 3.10,17.10, 31.10,
14.11, 28.11, 12.12, 2.01,
16.01,13.02, 27.02, 12.03, 26.03, 9.04, 23.04, 7.05, 21.05, 4.06, 18.06
9
Kozioł Marta
poniedziałek 15.00 - 16.00
poniedziałek 15.00 - 16.00
10
Kuśmierska Monika
piątek godz.12.25-13.25
29.09,
27.10,
24.11
15.12,
26.01,
23.02,
22.03,
26.04,
31.05,
14.6.
11
Legut Beata
czwartki 14,45-15,45
21 i 28.09, 12,19,26.10, 16,23.11, 14, 21.12, 4, 11, 18, 26.01, 22,29.02, 14,21.03, 11,18.04, 16, 23.05,
13.06 oraz 4 06 7,00-8,00
14.09, 5.10, 9.11, 7.12, 15.02, 7.03, 4.04, 9.05, 6.06 oraz 9 .01 7,00-8,00
12
Majcher Patrycja
trzeci wtorek miesiąca
7:00 - 8:00
13
Patryarcha Katarzyna
Czwartek 15:40-16:40
22.02, 29.02
14.03, 21.03, 28.03,
11.04, 18.04, 25.04,
16.05, 23.05, 30.05,
13.06, 20.06,
Czwartek 15:40-16:40
15.02,
06.06,
14
Piekarz Joanna
każdy ostatni poniedziałek 1x w miesiącu godz. 7.00-8.00
15
Pniak Arkadiusz
indywidualne uzgodnienia z uczniem
16
Szczypkowska Alina
czwartki 13.25 - 14.25
21.09, 28.09, 5.10, 12.10, 19.10, 9.11, 16.11, 23.11, 7.12, 14.12, 21.12, 4.01, 11.01, 18.01, 15.02, 22.02, 7.03, 14.03, 21.03, 4.04, 11.04, 18.04, 9.05, 16.05, 23.05, 6.06, 13.06
12.09 ,
poniedziałek 2.10
8.30 - 9.30
14.11, 19.12, 23.01,
12.02 poniedziałek 8.30 - 9.30
19.03, 16.04, 10.05,
3.06 poniedziałek 8.30 - 9.30
17
Szeląg Agnieszka
Czwartek 14.00 - 15.00
21.09, 28.09
12.10, 19.10, 26.10
09.11, 16.11, 23.11
07.12, 14.12, 21.12
11.01, 18.01, 25.01
22.02, 29.02
07.03, 14.03, 21.03
04.04, 11.04, 18.04
09.05, 16.05, 23.05
13.06, 20.06
Czwartek 14.00 - 15.00
14.09, 05.10, 04.01, 15.02, 06.06
18
Szulc Żaneta
Poniedziałki od 7.45 do 8.45
11.09 18.09
2.10 9.10 16.10
6.11 13.11 20.11
4.12 11.12
8.01 15.01 22.01
19.02 26.02
4.03 11.03 18.03
8.04 15.04 22.04
13.05 20.05 27.05
3.06 10.06
Wtorek
10.10 od 14.25 do 15.25
20.02 od 14.25 do 15.25
4.06 od 14.25 do 15.25
19
Ślefarski Bartłomiej
każdy poniedziałek 14:20 -
14:40
każdy poniedziałek 14:20 - 14:40
20
Toda Agata
drugi wtorek miesiąca 14:20-15:20
21
Wiśniowski Sławomir
Poniedziałki 13:25-13:55
18.09, 25. 09
02.10, 16.10, 23.10,
06.11, 13.11, 20.11
04.12. 11.12, 18.12
08.01, 15.01, 22.01
19.02. 26.02
04.03, 11.03, 18.03
08.04, 15.04, 22.04
06.05., 13.05, 20.05
03.06. 10.06.
Piątki 07:30-08:00
22, 29.09
06, 13, 20, 27.10
10, 17, 24. 11
08, 15. 12
12, 19,, 26. 01
23.02
08.,15, 22.03
05, 12, 19, 26.04
10, 17, 24, 31.05
07, 14. 06.
Poniedziałki 12:30 - 13-30
12.09.
09.10
14.11
19.12
23.01
19.02
19.03
16.04
10.05
10.06
22
Zdrodowska Anna
poniedziałek 14.20-15.20
18,25.09
09,16,23.10
06,13,20.11
04,11,18.12
08,15,22.01
12,19.02
11,18,25.03
08,15,22,04
13,20,27.05
03,10.06
poniedziałek 14.20-15.20
12.09
02.10
14.11
19.12
23.01
26.02
19.03
16.04
10.05
17.06
23
Zięba Agnieszka
wtorek 14:20-15:20
12.09, 19.09
3.10,10.10,17.10
7.11,14.11,21.11
5.12,12.12, 19.12
2.01, 9.01, 16.01,
13.02, 20.02,
5.03, 12.03, 26.03
2.04, 9.04, 23.04
7.05, 14.05, 21.05
11.06, 18.06
wtorek 14:20-15:20
26.09
24.10
14.11
19.12
23.01
27.02
19.03
16.04
10.05
04.06