• Nauczyciele ZSO nr 11 w Sosnowcu

        •  

          Dyrektor ZSO nr 11 w Sosnowcu: mgr Olga Chodakowska

          Wicedyrektor: mgr Marta Kozioł


          Skład Rady Pedagogicznej ZSO nr 11 w roku szkolnym 2021/22


          Lp.

          Nazwisko i imię nauczyciela

          Prowadzone przedmioty

          1

           Olga Chodakowska

           język angielski

          2

           Marta Kozioł

           nauczyciel świetlicy

          Nauczyciele przedszkola

          1

           Wioleta Buczkowska

           nauczyciel przedszkola

          2

           Sara Janiga

           nauczyciel przedszkola

          3

           Ewa Izdebska

           nauczyciel przedszkola

          4

           Justyna Korzeniowska

           nauczyciel przedszkola

          5

          Monika Kuśmierska

          nauczyciel przedszkola

          Nauczyciele szkoły podstawowej

          1

           Agata Toda

           język niemiecki

          2

           Katarzyna Patryarcha

           pedagog, nauczyciel wspomagający

          3

           Justyna Balicka- Kozub

           surdopedagog, tyflopedagog

          4

           Anna Głowacz

           religia, zajęcia logopedyczne

          5

           Lucyna Jarzynka

           edukacja wczesnoszkolna, przyroda

          6

           Krzysztof Brom

           biologia, wdż

          7

           Tatara Sylwia

           doradztwo zawodowe

          8

           Alina Szczypkowska

           edukacja wczesnoszkolna

          9

           Beata Legut

           j.polski, etyka, historia

          10

           Joanna Ocieczek

            język polski

          11

          Agnieszka Szeląg

          pedagog

          12

           Żaneta Błaszczak

           język angielski

          13

           Anna Purchla

           chemia, fizyka

          13

           Izabela Suchodolska

           matematyka

          14

           Żaneta Szulc

           edukacja wczesnoszkolna

          15

           Agnieszka Araszkiewicz

           informatyka, matematyka

          16

           Agata Kamińska

           nauczyciel świetlicy

          17

           Sławomir Wiśniowski

           wf

          18

           Anna Zdrodowska

           wf

          19

           Paweł Duda

           historia, wos

          20

          Anna Filipiak-Chełczyńska

           EDB

          21

          Bartłomiej Ślefarski

          muzyka

          22

          Beata Porada

          plastyka

          23

          Sebastian Motyka

          geografia


          Wychowawcy klas 

           

          Klasa

           Wychowawca

          I A

           Alina Szczypkowska

          II A

           Żaneta Szulc

          III A

           Lucyna Jarzynka

          IV A

           Anna Zdrodowska

          V A

           Żaneta Błaszczak

          VI A

           Izabela Suchodolska

          VII A

           Anna Purchla

          VIII A

           Katarzyna Patryarcha

          VIII B

           Agnieszka Araszkiewicz