• Nauczyciele ZSO nr 11 w Sosnowcu

        •  

          Dyrektor ZSO nr 11 w Sosnowcu: mgr Joanna Żurek

          Wicedyrektor: mgr Olga Chodakowska

           

          Lp.

          Nazwisko i imię nauczyciela

          Prowadzone przedmioty

          1

           Joanna Żurek

           przyroda

          2

           Olga Chodakowska

           język angielski

          Nauczyciele przedszkola

          3

           Wioleta Buczkowska

           nauczyciel przedszkola

          4

           Sara Janiga

           nauczyciel przedszkola

          5

           Ewa Izdebska

           nauczyciel przedszkola 

          6

           Justyna Korzeniowska

           nauczyciel przedszkola

          Nauczyciele szkoły podstawowej

          7

           Agata Toda

           język niemiecki

          8

           Katarzyna Patryarcha

           pedagog, nauczyciel wspomagający

          9

           Justyna Balicka- Kozub

           surdopedagog, tyflopedagog

          10

           Anna Głowacz

           religia, zajęcia logopedyczne

          11

           Lucyna Jarzynka

           edukacja wczesnoszkolna, przyroda

          12

           Krzysztof Brom

           biologia, wdż

          13

           Tatara Sylwia

           doradztwo zawodowe

          14

           Alina Szczypkowska

           edukacja wczesnoszkolna

          15

           Beata Legut

           j.polski, etyka, historia

          16

           Patrycja Dziembor

           nauczyciel bibliotekarz, język polski

          17

          Agnieszka Szeląg

          pedagog

          18

           Katarzyna Pyter

           język angielski

          19

           Żaneta Błaszczak

           język angielski

          20

           Anna Purchla

           chemia, fizyka

          21

           Izabela Suchodolska

           matematyka

          22

           Żaneta Szulc

           edukacja wczesnoszkolna

          23

           Agnieszka Araszkiewicz

           informatyka, matematyka

          24

           Agata Kamińska

           nauczyciel świetlicy

          25

           Sławomir Wiśniowski

           wf

          26

           Anna Zdrodowska

           wf

          27

           Paweł Duda

           historia, wos

          28

           Jolanta Górnik

           nauczyciel wspomagający

          29

          Anna Filipiak-Chełczyńska

           EDB

          30

          Wojciech Tabak

          muzyka

          31

          Dawid Drogosz

          plastyka

          32

          Sebastian Motyka

          geografia

           

          Wychowawcy klas 

           

          Klasa

           Wychowawca

           I A

           Żaneta Szulc

          II A

           Lucyna Jarzynka

          III A

           Alina Szczypkowska

          IV A

           Żaneta Błaszczak

          V A

           Patrycja Dziembor

          VI A

           Izabela Suchodolska

          VII B

           Agnieszka Araszkiewicz

          VII A

           Katarzyna Patryarcha

          VIII

           Anna Zdrodowska