Nasze przedszkole Oferta edukacyjna Ogłoszenia Wydarzenia rok szkolny 2019/2020 KADRA PEDAGOGICZNA I GRUPY SUKCESY PRZEDSZKOLA Piszą o NAS Artykuły dla rodziców Kronika Przedszkolna KONKURSY Jadłospis Kontakt Zadania dla dzieci-zdalne nauczanie PROCEDURY - WAŻNE Tekstowa podstrona WYDARZENIA ROK SZKOLNY 2020/2021

Przedszkole Miejskie nr 36

WYDARZENIA ROK SZKOLNY 2020/2021

smileysmileysmileysmileysmiley

Krasnale wiedzą co ochroni nas przed deszczem

Krasnale podczs zajęć rozmawiały o pogodzie typowo jesiennej, jaka występuje w listopadzie. W związku z tym wykonały pracę plastyczną pt: " Jesienne parasole", z wielką uwagą i zainteresowaniem. Prace wyszły przepiękne i kolorowe co można zobaczyć na zdjęciach.

smileysmileysmileysmileysmiley

Coś dla ciała, coś dla ducha według Biedronek!

 

Biedronki uwielbiają tworzyć, dlatego ostatnio samodzielnie wykonały Pana „Gniotka”, który jest niezwykle pomocny w terapii ręki. W trosce o spokojny sen wykonały łapacze snów inspirowane amuletami plemion Indian z Ameryki Północnej, które mają za zadanie zatrzymywać nocne koszmary. Natomiast na poprawę odporności przyrządziły domową miksturę z cebuli, cytryny i  miodu. Biedronki potrafią o siebie zadbać! :)

 

 

smileysmileysmileysmileysmiley

Krasnale i Biedronki tworzą las zamknięty w szkle!

 

Tworzenie lasu w słoiku to była dla naszych przedszkolaków wielka frajda! Nic tak nie odpręża jak samodzielna praca przy sadzeniu roślin... ;) W ten przyjemny sposób Krasnale i Biedronki poznały zasady funkcjonowania flory w przyrodzie i receptę na właściwą pielęgnację roślin domowych. Teraz Leśne Słoiki dumnie goszczą w domach naszych przedszkolaków.

smileysmileysmileysmileysmiley

Jesienne grzybobranie Biedronek!

 

Przyszła jesień, a wraz z nią…grzyby! Biedronki wykorzystały ostatnie ciepłe dni oraz odpowiednie ilości opadów i zebrały kilka gatunków grzybów w celach dekoracyjnych... ;) Sami zobaczcie!

smileysmileysmileysmileysmiley

Krasnale i Biedronki robią kule do kąpieli!

 

         Kąpiel pełna zabawy, to chyba coś, co dzieci lubią najbardziej, dlatego nasze przedszkolaki wzięły udział w pachnących lawendą i rumiankiem warsztatach, podczas których własnoręcznie wykonały musujące kule do kąpieli. Te naturalne kosmetyki doskonale nawilżą skórę i urozmaicą każdą wieczorną kąpiel naszych małych alchemików. W doborze odpowiednich składników pomógł nam Pan Zbyszek- biolog, fitoterapeuta. Dziękujemy!

 

smileysmileysmileysmileysmiley

Dzień Edukacji Narodowej

Nasze Przedszkolaki świętują Dzień Edukacji Narodowej.

20201012_114425.mp4

20201012_152715.mp4

smileysmileysmileysmileysmiley

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11
    ul. Skwerowa 21
    41-217 Sosnowiec
  • +48 32 2948142

Galeria zdjęć