Grupy przedszkolne

O naszym przedszkolu

ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z OFERTY PRZEDSZKOLNEJ

W skład Zespołu Szkół Ogólnokształcacych nr 11 w Sosnowcu wchodzi Przedszkole Miejskie nr 36.

W przedszkolu znajdują się:

- duże, słoneczne sale zabaw, odpowiednio wyposażone w sprzęt, mebelki, kąciki zainteresowań, przystosowane do danej grupy wiekowej (w salach znajdują się łazienki dostosowane do potrzeb dzieci);

- sypialnia, w której młodsze dzieci mogą odpocząć,

- a także plac zabaw i ogród przedszkolny.

Do sal prowadzą duże hole i korytarze. Przedszkole posiada także zaplecze gospodarcze, gabinet wicedyrektora, sekretariat oraz kuchnię oferującą smaczne i zdrowe posiłki. Wszyscy pracownicy dbają o wszechstronny i radosny rozwój każdego wychowanka, pragną aby dzieci czuły się w przedszkolu dobrze, były radosne, szczęśliwe i chętnie do niego przychodziły.

Przedszkole czynne jest w godzinach od 6.00 do 17.00.

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016:

• GR. KRASNALE (2,5-3-latki)
    - wychowawcy: mgr Wiola Buczkowska, mgr Justyna Pawlicka

• GR. MOTYLE (3-4-latki)
    - wychowawcy: mgr Iwona Staroń, mgr Agnieszka Ławińska

• GR. PSZCZÓŁKI (4-latki)
    - wychowawcy: mgr Monika Kijewska, mgr Ewa Izdebska

• GR. BIEDRONKI (5-latki)
    - wychowawca: mgr Monika Surlej-Kryla

Zapraszamy na nową stronę Przedszkola Miejskiego nr 36 w Sosnowcu, wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 11 (odpowiednia zakładka na głównej stronie internetowej ZSO11). Na stronie przedszkolnej będą ukazywać się bieżące informacje.

OBEJRZYJ STRONĘ PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 36 W SOSNOWCU (kliknij)